Rozhodli jste se pro nás..

 Kontaktujte nás kdykoliv telefonicky, emailem nebo prostřednictvím webového formuláře a domluvte si informativní schůzku. Pro Vaši představu jme pro Vás níže připravili přibližný sled činností, které nás na naší společné cestě za Vašimi kamny čekají. Avšak individuální přístup je v naší práci obzvláště důležitý a vše je vždy na domluvě!

1. Na první informační schůzce - po vyslechnutí Vašich představ, přání, očekávání a seznámení se s Vaším životním stylem navrhneme z našeho pohledu nejlepší možné řešení realizace Vašich kamen.

2. Pokud si tak říkajíc „kápneme do noty“ a náš návrh se Vám bude líbit, domluvíme se na schůzce přímo v místě stavby. Zde dojde k zaměření a zjištění všech informací potřebných pro samotný návrh řešení.

3. Provedeme veškeré výpočty, dimenzování dle platných norem a zpracujeme pro vás 3D grafický návrh včetně podrobného rozpočtu. Tento krok je většinou časově velmi náročný proto je zpoplatněn částkou 2 000 Kč (v případě realizace stavby tento poplatek samozřejmě nehradíte).

4. Pokud budete s cenou i návrhem spokojeni a rozhodnete se využít naše služby, bude podepsána smlouva o dílo, kde bude po vzájemné domluvě specifikován i termín realizace. Po podepsání budete požádáni o uhrazení zálohy na kachle. Kachle se vždy vyrábějí na objednávku a v přesném počtu pro každé topidlo. V případě odstoupení zákazníka od smlouvy jsou pak kachle pro kamnáře prakticky nepoužitelné.

5. Po úhradě zálohy jsou kachle objednány. Doba vyhotovení je cca do 1 měsíce dle momentální vytíženosti výrobce.

6. Samotná stavba obvykle trvá 2-4 týdny.

7. Před dokončením stavby budete požádáni o doplatek za materiál.

8. Po dokončení bude provedena tahová zkouška a budete proškoleni jak správně topidlo obsluhovat.

9. V případě, že bude vše v pořádku, obdržíte fakturu na závěrečný doplatek za práci.

10. Budete si užívat teplo z Vašich nových kamen

 

Kontakt

Kamnářství Zahradníček
Mgr. Jaroslav Zahradníček Ph.D
Lesní čtvrť 17
Nový Bor
47301

+420776022563

Kamnářství Nový Bor

Vytvořeno službou Webnode